Закарпаття Інформ

Маліновський забиває дебютний гол за Марсель у грі проти Ніцци - ВІДЕО

333101 ПЕРЕГЛЯДІВ

У рамках 22-го туру французької Ліги 1 "Марсель" вдома приймає "Ніццу".

Руслан Маліновський розпочав цю гру на лаві запасних, але вийшов на другий тайм, замінивши Димитрі Пайєта. На цей момент "орли" вели з рахунком 2:0.

Але на 60-й хвилині український хавбек вразив ворота гостей та скоротив перевагу суперника. Руслан отримав передачу з флангу від Санчеса і наніс удар в кут воріт "Ніцци" з меж штрафного майданчика.

Цей м'яч став дебютним для 29-річного півзахисника у футболці французької команди. Для цього Маліновському знадобилося зіграти за "Марсель" 247 хвилин (за 5 матчів чемпіонату Франції).