Закарпаття Інформ

ІХ Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з гімнастики художньої «О л е к с а н д р і я» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області

ІХ Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з гімнастики художньої «О л е к с а н д р і я» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області
266336 ПЕРЕГЛЯДІВ

17-19 травня 2024 року традиційно в приміщенні спортивного комплексу комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ „Юність” відбувся 

ІХ відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з художньої гімнастики «Олександрія» за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

В змаганнях прийняли участь понад 300 гімнасток, які виступали в 13 вікових групах в 4 категоріях по програмі МС, КМС, І,  ІІ, ІІІ розряду та програмі юний гімнаст. На чемпіонат завітали команди з різних куточків України: Одеса, Полтава,  Харків, Чернігів, м. Бровари, м. Ірпінь, м. Київ ДЮСШ 21,  м.Київ «Спорт Престиж», м. Київ «Ніка»,  м. Українка, м.  Фастів,  ДЮСШ «Спартак» м.Біла Церква та господарі змагань ДЮСШ «Юність» м.Біла Церква.

В програмі змагань був також виступ самих юних грацій. Дівчаток, які роблять перші кроки на гімнастичному килимі. Майбутні зірки української художньої гімнастики порадували своїми виступами батьків та гостей змагань.

Нагороджували самих юних гімнасток в номінації «Перший старт» начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Сергій Мартинов, директор ДЮСШ “Юність” Володимир Корнієнко, майстер спорту СРСР з художньої гімнастики Валентина Гаврилова. Переможців і призерів змагань нагороджували також заступник начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, заступник директора з навчально-тренувальної роботи Майя Дячук.

На протязі змагань свою майстерність в захоплюючих показових виступах продемонстрували гімнастки  ДЮСШ «Юність» м.Біла Церква.  Особливо всім сподобались показові виступи випускників школи, студентів, тренерів.

Всі учасники були нагородженні дипломами, медалями та цінними подарунками на згадку про чемпіонат, а гості міста  відвідали дендропарк «Олександрія». 

За кращий результат в кожному розряді гімнастки отримали кубки. 

Кращими з кращих стали:

2006-2007р.р.н. та старші – Софія Корсунь , Дар’я Щербакова (Чернігів)

2008р.н. – Єлизавета Євтушок  (Чернігів)

2009р.н. –Анастасія  Летченко  (Чернігів), 

2010р.н.- Марія Полегенько  (Чернігів), Олександра Бороухіна  ( БЦ.»Юність»),

Марія Мітєва  (Одеса)

2011р.н. – Зоряна Плахотнюк  (Українка)

2012р.н. – Дар’я Паламарчук  ( БЦ.»Юність»), Мілана Качанюк  ( Фастів)

Мілана Лук’янова  (Київ «Ніка»),Ноемія Аветісян  (Київ «Престиж»)

2013р.н.- Поліна Фабрикант  (Одеса), Софія Проніна  (Харків), Вікторія Голота           (Чернігів), Марія Ігнатенко  (Чернігів)

2014р.н. – Вероніка Завальона  (Чернігів), Софія Баранівська  (БЦ «Спартак»),Тетяна Петрова  (Київ «Престиж»), Ангеліна Хнаіно  (Чернігів)

2015р.н. – Кіра Литвин  (БЦ «Юність»), Малєна Шеремета  (Київ «Престиж»), Марія Архирєєва   (Харків), Анна Котоус  (Фастів)

2016р.н. – Мілана Шатохіна , Аріна Корнишова  (Чернігів), Єлизавета Шипіна (Київ «Престиж»), Олександра Єгорова  (БЦ «Юність»), Ангеліна Полтавська  (Харків)

2017р.н. – Єсенія  Зайцева  (Полтава)

2018р.н. – Домініка Пантющева  (Харків), Аделіна Шумивода  (БЦ «Спартак»),Анна Бесараб  (Українка)

Організатори змагань висловлюють щирі слова вдячності відділенню Національного Олімпійського комітету України в Київській області,  батькам учнів відділення художньої гімнастики ДЮСШ “Юність”, керівництву державного дендрологічного парку “Олександрія” Національної академії наук України і особисто директору кандидату біологічних наук Наталії Бойко, директору заводу “Трібо” – Олегу Савчуку, а також всім хто допомагав в проведенні даного заходу

Дякуємо нашим захисникам за можливість змагатись та влаштовувати спортивні свята для дітей закоханих в спорт.

Мої відео