В ГУР відреагували на інформацію про витік секретних даних про український контрнаступ: «найуспішніші операції російських спецслужб проходять в фотошопі»
![В ГУР відреагували на інформацію про витік секретних даних про український контрнаступ: «найуспішніші операції російських спецслужб проходять в фотошопі» В ГУР відреагували на інформацію про витік секретних даних про український контрнаступ: «найуспішніші операції російських спецслужб проходять в фотошопі»](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/07.04.2023/d42aca9e471d77397ac9fbb12a849e22.png&size=1200x800)
В ГУР відреагували на інформацію про витік секретних даних про український контрнаступ: «найуспішніші операції російських спецслужб проходять в фотошопі»
«Сьогодні використовуються всі інструменти, щоб уповільнити або зірвати український контрнаступ, допомогу проукраїнської коаліції українським силам безпеки та оборони», - сказав представник ГУР Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону.
Він також зазначив, що за останні десятиліття всі «найуспішніші операції російських спецслужб проходять в фотошопі».
«З попереднього аналізу цих матеріалів ми бачимо там брехливі, викривлені цифри по втратах з обох сторін і частину інформації зібрану з відкритих джерел», — сказав Юсов.
Він також додав, що зараз Україна чекає офіційних коментарів Пентагону щодо даного інциденту.
«Українському суспільству переживати точно підстав немає. Контрнаступ буде і головні плани ворог побачить і відчує на собі на полі бою», - зазначив представник ГУР.